فایل ورد ساخت نانوکامپوزيت هاي اصلاح شده اپوکسي - خاک رس و اپوکسي - تيتان و مقايسه خواص ساختاري و مکانيکي آنها

لینک دانلود

 فایل ورد ساخت نانوکامپوزيت هاي اصلاح شده اپوکسي - خاک رس و اپوکسي - تيتان و مقايسه خواص ساختاري و مکانيکي آنها دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ساخت نانوکامپوزيت هاي اصلاح شده اپوکسي - خاک رس و اپوکسي - تيتان و مقايسه خواص ساختاري و مکانيکي آنها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ساخت نانوکامپوزيت هاي اصلاح شده اپوکسي - خاک رس و اپوکسي - تيتان و مقايسه خواص ساختاري و مکانيکي آنها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ساخت نانوکامپوزيت هاي اصلاح شده اپوکسي - خاک رس و اپوکسي - تيتان و مقايسه خواص ساختاري و مکانيکي آنها :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نانو مواد (تحقيقات مواد نانو كامپوزيتي)

تعداد صفحات :10

نانوکامپوزیت های اپوکسی اصلاح شده با اکریلات روی با استفاده از اکریلات روی و دی گلیسید اتر بیس فنل A دو عاملی به عنوان رزین اپوکسی تهیه شدند. این نانوکامپوزیت ها بر اساس حضور نانوذرات کروی دی اکسید تیتانیوم و نانوذرات صفحه ای خاک رس و در درصدهای متفاوت آنها و به کمک همزن برشی تولید شدند. بعد از اختلاط، ترکیبات قالب گیری شده و با افزودن عامل پخت، پخت شدند. در نهایت، نمونه های مختلف جهت انجام آزمون های مختلف مکانیکی تهیه گردیدند. نتایج آزمون ها نشان دادند که با افزایش حضور نانوذرات، مقاومت شکست نمونه ها به سبب افزایش قدرت جذب ضربه نمونه، که ناشی از حضور نانوذرات می باشد، افزایش قابل ملاحظه ای دارد. استحکام کششی نیز با افزایش میزان نانوذرات خاک رس و TiO2 افزایش می یابد. آنالیزهای SEM و XRD نیز به منظور شناسایی مورفولوژی نانوکامپوزیت ها انجام شد. نتایج نشان دادند که نمونه ها دارای یکنواختی بالایی هستند که این امر ناشی از توزیع مناسب نانوذرات در زمینه رزین است. همچنین، نتایج نشان می دهد که ذرات کروی در مقایسه با ذرات صفحه ای خواص مکانیکی بهتری دارند.
كلید واژه: رزین اپوکسی، اکریلات روی، نانوکامپوزیت، نانو رس، نانو اکسید تیتانیوم

توضیحات بیشتر