فایل ورد بررسي اثر شاخص هاي اصلي مالي و اقتصادي بر سودآوري (شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي اثر شاخص هاي اصلي مالي و اقتصادي بر سودآوري (شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي اثر شاخص هاي اصلي مالي و اقتصادي بر سودآوري (شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي اثر شاخص هاي اصلي مالي و اقتصادي بر سودآوري (شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي اثر شاخص هاي اصلي مالي و اقتصادي بر سودآوري (شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بررسيهاي حسابداري و حسابرسي

تعداد صفحات :18

سود خالص در بنگاه های اقتصادی نتیجه فعالیت های سرمایه گذاری، مالی و اقتصادی آن شرکت ها است. این فعالیت ها ممکن است تحت تاثیر تصمیمات مدیران و عوامل داخلی و خارجی محیطی قرار گیرند. در این مقاله اثر شاخص های اصلی مالی و اقتصادی بر سودآوری شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران (صنایع خودرو و ساخت قطعات، شیمیایی و دارویی) بر اساس صورت های مالی سالانه 62 شرکت برای دوره زمانی 1384 تا 1388 بررسی شده است. به طور کلی شواهد حاصل از پژوهش بدین صورت بوده که بین اهرم مالی، رشد فروش، متوسط قیمت سهام و تولید ناخالص داخلی با سودآوری رابطه معناداری وجود داشته است. اما بین نقدینگی و سودآوری رابطه معناداری وجود ندارد.
كلید واژه: اهرم، متوسط قیمت سهام، رشد فروش، نقدینگی، سودآوری

توضیحات بیشتر