فایل ورد بررسي عوامل موثر بر پذيرش زبان توسعه پذير گزارشگري مالي در شرکت ملي پتروشيمي ايران و شرکت هاي تابعه

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي عوامل موثر بر پذيرش زبان توسعه پذير گزارشگري مالي در شرکت ملي پتروشيمي ايران و شرکت هاي تابعه دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي عوامل موثر بر پذيرش زبان توسعه پذير گزارشگري مالي در شرکت ملي پتروشيمي ايران و شرکت هاي تابعه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي عوامل موثر بر پذيرش زبان توسعه پذير گزارشگري مالي در شرکت ملي پتروشيمي ايران و شرکت هاي تابعه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي عوامل موثر بر پذيرش زبان توسعه پذير گزارشگري مالي در شرکت ملي پتروشيمي ايران و شرکت هاي تابعه :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بررسيهاي حسابداري و حسابرسي

تعداد صفحات :18

به کارگیری فناوری های پیشرفته در فضای کسب و کار امروز از اهمیتی بالا برخوردار است. یکی از این فناوری های نوین در ارایه و استفاده از صورت های مالی، «زبان توسعه پذیر گزارشگری مالی» است که منافع عمده ای در کلیه مراحل تجزیه و تحلیل و گزارشگری تجاری ارایه می کند. در این پژوهش سعی شده عوامل موثر بر پذیرش زبان توسعه پذیر گزارشگری مالی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و شرکت های تابعه بررسی شوند تا نتایج این ارزیابی به تصمیم گیرندگان و مجریان این نوآوری کمک نماید تا ابعاد مختلف موضوع را با دانش بیشتری مدیریت نمایند و از هزینه ها و تاثیرهای منفی بکاهند. جهت نیل به این هدف پس از مطالعه ادبیات موضوع و پیشینه پژوهش، 11 عامل موثر بر پذیرش زبان گزارشگری توسعه پذیر گزارشگری مالی شناسایی شدند. سپس مدیران و کارشناسان مالی شرکت با ابزار پرسشنامه نظرسنجی واقع شدند. نظرات ایشان با استفاده از روش مدل معادلات ساختاری مورد تحلیل واقع شدکه در نهایت تاثیر 9 متغیر مستقل بر متغیر وابسته مورد تایید قرار گرفت.
كلید واژه: شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، روش مدل معادلات ساختاری، زبان توسعه پذیر گزارشگری مالی

توضیحات بیشتر