فایل ورد ارايه مدلي نوين در رتبه بندي و ارزيابي مالي شرکت ها (مطالعه موردي: صنعت فلزات اساسي بورس اوراق بهادار تهران)

لینک دانلود

 فایل ورد ارايه مدلي نوين در رتبه بندي و ارزيابي مالي شرکت ها (مطالعه موردي: صنعت فلزات اساسي بورس اوراق بهادار تهران) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارايه مدلي نوين در رتبه بندي و ارزيابي مالي شرکت ها (مطالعه موردي: صنعت فلزات اساسي بورس اوراق بهادار تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارايه مدلي نوين در رتبه بندي و ارزيابي مالي شرکت ها (مطالعه موردي: صنعت فلزات اساسي بورس اوراق بهادار تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارايه مدلي نوين در رتبه بندي و ارزيابي مالي شرکت ها (مطالعه موردي: صنعت فلزات اساسي بورس اوراق بهادار تهران) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بررسيهاي حسابداري و حسابرسي

تعداد صفحات :16

یکی از مهم ترین ابزارهای تعیین نقاط قوت و ضعف عملکرد، شناسایی فرصت ها و تهدیدهای بیرونی شرکت ها، رتبه بندی شرکت ها است. به دلیل عدم آشنایی متولیان شرکت ها و تحلیلگران بازار سرمایه با مدل های نوین رتبه بندی، اغلب رتبه بندی ها با مفروضاتی صورت می گیرد که شرایط عدم اطمینان در آن لحاظ نمی شود. در مقاله حاضر با ترکیب روش AHP با نظریه فازی شرایط عدم اطمینان به گونه ای منطقی و کاربردی مدلسازی شده است. از آنجایی که درجه اهمیت نسبت های مالی برای گروه های مختلف متفاوت است، از این رو با استفاده از پرسشنامه توزیع شده بین گروه های مختلف تاثیرگذار در تصمیمات سرمایه گذاران، اوزان شاخص ها محاسبه و در نهایت با استفاده از روش TOPSIS شرکت های عضو صنعت فلزات اساسی بورس اوراق بهادار تهران در سال 1388 رتبه بندی شده است.
كلید واژه: رتبه بندی، فلزات اساسی، AHP فازی، TOPSIS

توضیحات بیشتر